Aprašymas

Mūsų sistema lanksti ir pritaikoma individualiems poreikiams

Sistema skirta verslo įmonėms valdančioms transporto priemonių parką, tačiau ja taip pat puikiai gali naudotis ir mikro-įmonės, turinčios keletą automobilių, bei privatūs asmenys.

Transporto kontrolės ir stebėjimo sistema realiu laiku

Tracking.lt sistema padės optimizuoti Jūsų įmonės transporto srautus, stebėti transporto priemonių buvimo vietą visame pasaulyje realiu laiku arba rodyti judėjimo maršrutą praeityje, stebėti kuro sąnaudas ir jo kiekį bake, apskaityti vairuotojų darbo valandas, nuvažiuotą atstumą ir t.t. Sistemoje gali būti sumontuotas neribotas telemetrinių įrenginių skaičius, kurių duomenis yra pasiekiami nepriklausomai, kurioje pasaulio vietoje jie yra. Galima dvipusė komunikacija su transporto priemonės vairuotoju. Monitoringui reikalinga tik internetinė prieiga. Mūsų sistema turi išskirtinį privalumą, ji yra itin lanksti ir lengvai pritaikoma įvairiems vartotojo poreikiams, skirtinguose transporto segmentuose. Visi transporto parko duomenys yra archyvuojami ir lengvai pasiekiami internetu.

INTERNETINĖ PRIEIGA 24/7

Šia paslauga be apribojimų galėsite naudotis visą parą iš bet kurio kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono prisijungus prie interneto.


NERIBOTAS PRISIJUNGIMŲ SKAIČIUS

Neribotas prisijungimų ir vartotojų skaičius.


SMS TIESIOGIAI

Sistemos vartotojams suteikiamas patogus būdas siųsti trumpąsias žinutes iš kompiuterio tiesiai į mobilius telefonus.


TEMPERATŪROS MATAVIMAS

Telemetrinė įranga turi skaitmeninius įėjimus pramoninių termometrų jungimui. Sistema apie temperatūrinio režimo pažeidimus gali informuoti naudotoją SMS žinute ir/arba el. paštu.

DISLOKACIJOS VIETA

Visada žinosite, kur yra jūsų transportas. Informacija greitai ir operatyviai pasiekiama sistemoje tekstiniu arba žemėlapio grafiniu formatu.


NERIBOTAS TRANSPORTO SKAIČIUS

Neribotas valdomų transporto priemonių kiekis.


KURO APSKAITA

Kuro apskaita – puiki prevencijos priemonė nuo vagysčių ir sukčiavimo.


MARŠRUTŲ PLANAVIMAS

Transporto kontrolės sistema leidžia planuoti transporto maršrutus, sekti vykdymo eigą, informuoti naudotojus apie TP atvykimą į paskirties vietą, išvykimą iš jos. Galima gauti išsamias ataskaitas apie vykdomą maršrutą su sąnaudų paskaičiavimu.

SERVERIAI 24/7

Mūsų serverių resursai – Jūsų paslaugoms. Jums nereikės investuoti į papildomų kompiuterių ar serverių įsigijimą. 24 val. per parą ištisus metus mūsų serverių pajėgos – Jūsų verslui.


SAUGUMAS

Užtikrinamas papildomas saugumas vairuotojui, transporto priemonei ir kroviniui.


ATASKAITOS

Lengvai formuojamos ir parsisiunčiamos skirtingų formatų ataskaitos (XLS, PDF, CSV, TXT).


TAUPUS VAIRAVIMAS

CAN sąsajos parametrų gausa leidžia nustatyti vairuotojo darbo kokybę. Tai padeda sutaupyti nemažai lėšų transporto kurui ir remontui.