Nuotolinė diagnostika

Nuolatinė priežiūra


Nuolatinė jūsų technikos būsenos ir smulkių sutrikimų monitoringas gali apsaugoti bei užkirsti kelią reikšmingiems jos sutrikimams ateityje. Tai leidžia padidininti jūsų įmonės produktyvumą ir efektyvumą.


Serviso planavimas


Suplanuokite automatinį transporto priemonių serviso grafiką atsižvelgdami į nuvažiuotus kilometrus bei variklio darbo valandas. Taip pat, žinodami realią transporto priemonės būklę, išvengsite perteklinio serviso.

Detalių tiekimo valdymas


Istoriniai naudojamų detalių duomenys ( kaip garantija, sutrikimo pranešimai) suteiks jums informacijos, kurias dalis jau laikas keisti, kol neįvyko gedimas. Taip pat sumažins transporto parko prastovas, padidins detalių užsakymo tikslumą ateityje.


Programinės įrangos galimybės


Programinė įranga surenka duomenis apie transporto priemonės būklę, juos įrašo, analizuoja ir siunčia įspėjimus bei rekomendacijas atsižvelgdama į esamą jos situaciją. Šios galimybės leidžia vartotojui sumažinti priežiūros sąnaudas, laiku pašalinti gedimus ir padidinti transporto parko efektyvumą.

Naudojimo ataskaitos


Detalesnė informacija apie tai, kaip transporto priemonės yra eksploatuojamos įgalina priimti greitesnius sprendimus, kurie padidins jų ilgaamžiškumą.


Diagnostikos pranešimai


Sistema nustato transporto priemonės būklę ir esant reikalui, siunčia pranešimus vartotojui. Pranešimai padeda realiu laiku identifikuoti iškilusias problemas ir parinkti tinkamiausią maršrutą iki jūsų pasirinktos serviso vietos. Didelė klaidos kodų duomenų bazė sumažina problemos sprendimo laiką ir leidžia iš anksto suplanuoti remonto darbus.